UKR
Підтримка
0 800 400 480
пн-пт 09-18
$ 40.85
€ 44.15

Про компанію
Main image

Компанія "Індустрія-РС" - надійний постачальник сантехнічної продукції в усіх областях України. З нами працюють як великі проектні організації, так і невеликі магазини.
З 2007 року і по сьогоднішній день компанія "Індустрія-РС" невпинно зростає, розширює асортимент і підвищує рівень обслуговування. Ми прагнемо передбачити і втілити в життя всі побажання замовників. Саме тому, 89 клієнтів з 100 почали з нами співпрацю, стають постійними партнерами.

5 плюсів співпраці з компанією "Індустрія-РС"

1) 90% асортименту завжди в наявності

У власних складських комплексах площею 20 000 кв.м ми зберігаємо більше 10 000 найменувань товарів. Наші клієнти отримують своє замовлення в потрібні терміни та в повному обсязі. В нашому асортименті більше 100 брендів сантехніки.

2) Конкурентні ціни

Ми працюємо як виробники, а значить, можемо запропонувати вам прийнятні ціни за рахунок оптимізації ланцюжків постачання і скорочення витрат.

3) Всебічний сервіс

Комфорт наших клієнтів - наш пріоритет. Ми досліджуємо потреби ринку, коригуємо асортимент і забезпечуємо клієнтів рекламними матеріалами.

4) Доставка чітка, як швейцарський годинник

Дотримання графіків поставок - наш «пунктик». Саме завдяки йому ми завоювали любов наших клієнтів.

5) Строгий контроль якості

Ви можете бути впевнені в якості замовлених товарів. Перед комплектацією замовлення товари проходять огляд. Існує система повернень і є власний акредитований сервісний центр для насосної техніки.

Ми надійний партнер і вигідний виробник. Ми цінуємо нашу репутацію, напрацьовану роками.

Ставайте нашими партнерами вже сьогодні!